На головну сторінку

Софія Ротару



Народна артистка СРСР, Молдови, України

Перейти до списку пісень >>

Альбоми:
  • Тече Вода
  • Червона Рута

Народилась: 07.08.1947
Місце народження: с. Маршинці Чернівецької області

Біографія

Коли Софія Ротару виходить на сцену і починає співати, забуваєш про все на світі. Її прозорий, чарівний голос проникає в душу, хвилює і підкорює кожного, хто любить естраду, любить пісню. Ось стоїть вона перед мікрофоном у світлі прожектора - вродлива, струнка, святкова. Скільки у ній чарівності, краси, скільки щирості і хвилювання, коли на прекрасній мові музики і поезії вона довірливо ділиться з нами усім тим, що її радує й тривожить...

Народна артистка України Софія Михайлівна Ротару народилася 7 серпня 1947 року в пісенному Буковинському краї – у селі Маршинці Новоселицького району Чернівецької області в сім'ї бригадира виноградарів Ротару Михайла Федоровича та Олександри Іванівни. З дитинства майбутня зірка допомагала мамі та старшій сестрі Зінаїді по господарству, а також виховувала молодших братів та сестер - Анатолія, Євгена, Лідію і Ауріку.

Музичні здібності Софії проявилися дуже рано: вже з першого класу вона співала у шкільному та церковному хорах. "Важко сказати, коли і як з'явилася музика в моєму житті, - каже Софія Михайлівна. - Здається, що вона в мені жила завжди. Я виросла серед музики, вона звучала скрізь: за весільним столом, на посиденьках, на вечорницях, на танцях ... " Її першим вчителем був батько, який і сам в молодості дуже любив співати, володіючи абсолютним музичним слухом і красивим голосом.

У школі Софія навчалася грі на домрі та баяні, брала участь в художній самодіяльності, виступала з концертами в навколишніх селах. Особливо вона любила домашні концерти: шестеро дітей Михайла Федоровича складали чудовий хор. У цьому середовищі вона черпала самі глибокі та щирі ноти для своїх майбутніх пісень. І потім, на конкурсах і фестивалях, Софія Ротару співала так, ніби народилася з цією музикою, чаруючи задушевними інтонаціями неповторного голосу. Батько вірив у велике майбутнє дочки. Він завжди говорив: "Соня буде артисткою". І його віра додавала Софії сили долати всі сумніви в її покликання.

Перший успіх прийшов до Софії Ротару 1962 року – вона перемгла в районному конкурсі художньої самодіяльності. За її чарівний голос земляки називали її "Буковинський соловей". Голос юної співачки був дивовижним: вражала його сила і широта, надзвичайна звукова насиченість. На обласному огляді художньої самодіяльності в Чернівцях 1963 р. вона завоювала диплом першого ступеня. Як переможницю, її направили до Києва для участі у республіканському фестивалі народних талантів (1964 р.). У столиці України Ротару знову була першою, а її фото було розміщено на обкладинці журналу "Україна" (№27, 1965 р.) Після перемоги на республіканському конкурсі Софія твердо вирішила стати співачкою і вступила на диригентсько-хорове відділення Чернівецького музичного училища. А тим часом на Уралі служив молодий хлопець із Чернівців - Анатолій Євдокименко, в якого теж "одна музика була в голові". До них у частину потрапив той самий номер журналу "Україна" з фотографією красивої дівчини на обкладинці. Він показував фото товаришам по службі: "Подивіться, які дівчата в нас у селах! Уявляєте, що в місті робиться?" І прикріпив обкладинку на стіну біля свого ліжка. А потім повернувся додому і почав шукати Софію. Довго шукав, нарешті знайшов училище, Соніних подруг...

1968 року, після закінчення училища, Ротару делегували в складі творчої групи в Болгарію на IX Всесвітній фестиваль молоді і студентів, де вона завоювала золоту медаль і першу премію в конкурсі виконавців народних пісень. Болгарські газети рясніли заголовками: "21-річна Софія підкорила Софію". Так було оцінено виконання української народної пісні "На камені стою" і молдовської "Люблю весну", а також "Степом" (А. Пашкевича) і "Валентины" (Г. Георгіце). Остання пісня присвячувалася присутній в залі першій жінці-космонавту Валентині Терешковій. Голова журі Людмила Зикіна сказала тоді про Ротару: "Це - співачка з великим майбутнім..."

22 вересня 1968 року Софія Ротару та Анатолій Євдокименко (на той час студент Чернівецького університету й одночасно сурмач у студентському естрадному оркестрі) зіграли весілля, а 24 серпня 1970 р. у них народився син Руслан.

1971 року на "Укртелефільмі" режисер Роман Алексєєв зняв музичний фільм про ніжну і чисту любов дівчини-горянки та донецького хлопчини - "Червона рута" (червона рута - назва квітки, взята із давньої карпатської легенди: рута цвіте тільки в ніч на Івана Купала, і дівчина, якій вдасться побачити квітучу руту, буде щаслива в коханні). Софія Ротару стала головною героїнею фільму. Пісні композитора Володимира Івасюка та інших авторів виконували і Василь Зінкевич, і Назарій Яремчик... Картина мала значний успіх. І, коли Софія Ротару отримала запрошення працювати в Чернівецькій філармонії і створити свій ансамбль, назва ансамблю з'явилася сама собою - "Червона рута". Художнім керівником ансамблю став Анатолій Євдокименко. Згодом він закінчив режисерський факультет Київського інституту культури, став режисером-постановником усіх концертних програм Софії Ротару. Назву ансамблю "Червона рута" було вибрано ще й тому, що так називалася одна з перших пісень чудового композитора і поета Володимира Івасюка. В його піснях дивним чином поєднувалися краса і романтика Буковинського краю, свіжість і цнотливість першого кохання, безкрая віра у щастя. Софія Ротару вважає зустріч з композитором Володимиром Івасюком щасливим подарунком долі. Більшість його пісень були написані спеціально для неї. Вони були сучасними, але разом з тим побудовані на багатонаціональному мелосі народів, що живуть на Буковині. Це було нове, дивно яскраве слово у пісенній культурі України. Пісні Володимира Івасюка подарували співачці крила, саме з ними заблищала її естрадна зірка. Пісні ці звучали і звучать в тисячах різних концертів Софії Ротару у багатьох країнах світу. Багато з них стали класикою пісенного мистецтва, а пісня "Червона рута" до тепер є візитною карткою Софії Михайлівни.

Дебютом "Червоної рути" став виступ перед російськими космонавтами. Софія Ротару і ансамбль "Червона рута" вперше заявили про себе як про неабияких представників цілого напряму вітчизняного естрадного мистецтва, характерною рисою якого є поєднання в репертуарі і стилі виконання елементів народної музики з сучасними ритмами. Далі Ротару співала в Москві на сцені Центрального концертного залу "Росія", Кремлівського палацу з'їздів і на сцені Театру естради. Дебютуючи в столиці, Софія Ротару найменше нагадувала боязкого новачка. До того часу вона була вже цілком зрілим майстром. Зовнішня стриманість співачки, не залишала місця для метушливості і невиправданої жестикуляції, і гармоніювала з польотом її експресивного голосу. Вона співала так, як звикла з дитинства: самозабутньо, не шкодуючи ні себе, ні свого голосу, граючи з ним, як вершник з необ'їждженим конем - то підкоряючи своїй волі, то відпускаючи летіти щодуху. Її відрізняли щирість і темперамент, помножений на дивно органічний синтез трьох музичних стихій: молдовської, української, російської - поєднання, оволодіти яким не вдалося більше нікому.

Це стало початком широкого визнання співачки і вже з 1971 р. вона веде відлік своєї професійної творчої діяльності. 1972 р. з програмою "Песни и танцы Страны Советов" Софія Ротару та "Червона рута" гастролювали у Польщі. 1973 р. в Бургасі (Болгарія) відбувся конкурс "Золотий Орфей", на якому Ротару отримала першу премію, виконавши "Мой город" (Є. Доги) і пісню болгарською мовою "Птица" (Т. Русєва і Д. Дем 'янова). 1973 р. приніс їй звання заслуженої артистки УРСР. Пісні у її виконанні "Кодры" і "Мой город" молдовською мовою були записані у фільмі "Весенние созвучия - 73". Пісня "Мой город" стала лауреатом фестивалю "Пісня-73".

1974 р. Софія Ротару закінчила Кишинівський інститут мистецтв ім. Музическу і стала лауреатом фестивалю "Бурштиновий соловей" в Сопоті (Польща), де виконала "Воспоминание" (Б. Ричков) і "Водограй" (В. Івасюк). За виконання польської пісні з репертуару Халіни Фронцковяк "Кто-то" (російський текст А. Дементьєва) співачка отримала другу премію. 1975 р. Ротару стала солісткою Кримської філармонії.

Починаючи з 1970-х років пісні у виконанні Софії Ротару постійно ставали лауреатами "Пісні року". Вони створювалися в співдружності з кращими композиторами і поетами країни. Арно Бабаджанян написав для неї "Верни мне музыку", Олексій Мажуков - "А музыка звучит", Павло Аедоніцькій - "Для тех, кто ждет", Оскар Фельцман - "Только тебе", Давид Тухманов - "В доме моем", "Вальс", Юрій Саульський - "Обычная история". Софія Ротару була першою виконавицею пісень композитора Євгена Мартинова, таких як "Лебединая верность" і "Баллада о матери". Довгі роки творчої співпраці пов'язують співачку з композитором Володимиром Матецьким. Початок цій співпраці поклала пісня "Лаванда", написана 1985 р. для дуету Софії та Яака Йоали. Далі послідували такі пісні, як "Луна, луна", "Было, но прошло", "Дикие лебеди", "Хуторянка", "Засентябрило", "Лунная радуга", "Звезды как звезды"...

За своє творче життя на естраді Софія Ротару виконала близько 400 пісень російською, молдовською, українською, сербською, болгарською, польською, італійською, англійською та німецькою мовами. За словами Софії Михайлівни, пісня для неї – "маленька новела зі своїм світом почуттів, драматургічним ладом, героями". Гастролювала багатьма країнами Америки, Європи, Азії та Австралії. Знялася в музичних телефільмах "Пісня буде поміж нас" (1974 р.), "Вас приглашает София Ротару" (1985 р.), "Монолог о любви" (1986 р.), "Золотое сердце" (1989 р.), "Караван любви" (1990 р.), "Новые песни о главном" (1996 р.), "10 песен о Москве" (1997 р.) у головних ролях художніх фільмів "Где ты, любовь?" (1980 р., а 1981 р. у Вільнюсі фільм здобув приз) та "Душа" (1981 р.).

Нагороди та почесні звання Софії Ротару: Золота медаль і перша премія на IX Всесвітньому фестивалі молоді і студентів (Софія, 1968 р.); перша премія на фестивалі "Золотий Орфей" (Бургас, 1973 р.); лауреат фестивалю "Бурштиновий Соловей" (Сопот, 1974 р.); народна артистка України (1976 р.); лауреат Республіканської комсомольської премії ім. М. Островського (1977 р.); лауреат Премії Ленінського Комсомолу (1978 р.); Народна артистка Молдавії (1983 р.); кавалер ордена Дружби народів (1985 р.); Народна артистка СРСР (1988 р.); титул "Міс Естрада" (1989 р.); лауреат премії "Овація", іменна зірка в Ялті, Почесна відзнака Президента України, лауреат премії ім. Клавдії Шульженко "Краща естрадна співачка 1996 року" (1996 р.); Почесний громадянин АР Крим, володар Почесного призу Президента України за видатний внесок у розвиток естрадного мистецтва "Пісенний вернісаж" (Київ), кавалер ордену Республіки Молдова (1997 р.); кавалер ордену Миколи Чудотворця "За примноження добра на Землі", Почесний громадянин міста Чернівців (1998 р.); "Людина року" за визнанням "Російського біографічного інституту" (1999 р.); лауреат Всеукраїнської премії в галузі музики і масових видовищ "Золота Жар-птиця-99" у номінації "Традиційна естрада"; кавалер ордена Святої Княгині Ольги III і І ступенів (1999 р., 2000 р.); "Жінка Року", "Людина XX сторіччя"; "Краща українська естрадна співачка XX сторіччя", "Золотий голос України", лауреат премії "Прометей-престиж" (Київ, 2000 р.); лауреат премії "Овація" "За особливий внесок у розвиток російської естради" (Москва, 2000р.).

У серпні 2000 р. відкрився офіційний веб-сайт співачки www.soriarotaru.com.

2001 року Софія Ротару виступила в новій сольній концертній програмі "Жизнь моя – моя любовь!" До експресії 1970 р.р. додався ліризм 1980 р.р., драйв 1990 р.р. і нинішня гра напівтонів, на якій Ротару будує свою програму, що об'єднала нові пісні та хіти минулих років, по-новому прочитані, з точки зору сьогоднішнього дня.

7 серпня 2002 р. Президент України підписав указ про присвоєння Софії Ротару звання "Герой України" з врученням ордена Держави за визначні заслуги перед Українською державою у розвитку мистецтва, самовіддану працю на ниві збереження національних культурних традицій і примноження пісенної спадщини народу України. Цього ж року була закладена іменна зірка Софії Ротару "Зірка України" в центрі Києва та вручений почесний диплом і пам'ятний нагрудний знак "Зірка української естради".

Восени 2002 р. у Софії Михайлівни тралилося велике горе - помер чоловік співачки та незмінний режисер всіх її виступів народний артист України Анатолій Євдокименко. Довгий час Софія Ротару не виходила на сцену - дуже важко пережила втрату чоловіка. Однак у 2003 р. вийшов присвячений пам'яті Анатолія Євдокименка збірник кращих українських і молдавських пісень співачки "Єдиному..."
Сторінки в інтернеті:
  • Софія Ротару - офіційна сторінка

  ПІСНІ
НазваСлова / МузикаАльбомA Файли  Рік  #
 Балада про дві скрипки В. Марсюк / В. Івасюк не вказано    41764
 Балада про дві скрипки *
 (Балада про скрипки)
В. Марсюк / В. Івасюк не вказано 4   21907
 Балада про мальви
 (Мальви)
Б. Гура / В. Івасюк не вказано 4     158899
 Балада про мальви Б. Гура / В. Івасюк, В. Калініченко не вказано     5388
 Вернись зі спогадів
 (Не стань печаллю...)
Р. Братунь / В. Івасюк не вказано 5  7501
 Відлуння вірності
 (Пам'яті Володимира Івасюка)
В. Близнюк / А. Святогоров Тече Вода    8861
 Водограй В. Івасюк / В. Івасюк не вказано       142843
 Вперше Ю. Рибчинський / М. Мозговий не вказано 5  11653
 Все на світі стверджує любов
 (Мир утверждает любовь (рос.))
Ю. Северін / А. Гольдинський не вказано     1835
 Далина Д. Павличко / В. Івасюк Тече Вода     4930
 Два перстені В. Івасюк / В. Івасюк не вказано 4    32608
 День з тобою Р. Братунь / В. Івасюк не вказано    5957
 Дорога
 (Прощай! Прощай!..)
Б. Касієв / Гамма Скупинський не вказано     1002
 Жива вода А. Драгомирецький / Л. Дутковський не вказано     3420
 Жовтий лист В. Івасюк / В. Громцев не вказано 5   41202
 Запроси мене у сни Б. Стельмах / В. Івасюк не вказано 5  45205
 Кленовий вогонь М. Воньо, Ю. Рибчинський / В. Івасюк не вказано 5     13151
 Котики вербові В. Крищенко / О. Злотник не вказано     15876
 Край, мій рідний край В. Яцола / В. Яцола не вказано 4     206386
 Краю мій лелечий Г. Булах / І. Поклад не вказано    5644
 Минає день, минає ніч Ю. Рибчинський / М. Мозговий не вказано 5    197087
 Музика весни
 (українсько-молдавська пісня)
Г. Вієру / А. Кирияк не вказано     2032
 Намалюй мені ніч М. Петренко / М. Скорик не вказано         130187
 Одна калина В. Куровський / Р. Квінта не вказано 4     312372
 Ой Марічко, чичері
 (Чічері)
(народна пісня) не вказано    114540
 Передвістя Р. Братунь / В. Івасюк не вказано     3226
 Пісня буде поміж нас В. Івасюк / В. Івасюк не вказано 4      283157
 Пісня про тебе
 (Бачу тебе)
Р. Братунь / В. Івасюк не вказано    12974
 Пішов Іван (народна пісня) не вказано 3     9676
 Світку зелений мій М. Ткач / І. Поклад не вказано    3780
 Сизокрилий птах Р. Кудлик / Джером Баккі, В. Івасюк не вказано     21835
 Скрипка (Всі мої пісні в серці зазвучать) невідомий / Гамма Скупинський не вказано     1699
 Скрипка грає Ю. Рибчинський / І. Поклад не вказано        67001
 Тече вода Ю. Рибчинський / І. Поклад Тече Вода 5   106069
 Ти - сонце в небі Б. Касієв / Гамма Скупинський Червона Рута     6328
 Ти, земле моя Ю. Рибчинський / О. Осадчий не вказано     19308
 Тільки раз цвіте любов Б. Стельмах / В. Івасюк не вказано 5   76494
 Тільки раз цвіте любов
 (точний підбір)
Б. Стельмах / В. Івасюк Червона Рута +   6392
 Тільки раз цвіте любов *
 (інші акорди)
Б. Стельмах / В. Івасюк не вказано 4   18655
 У долі своя весна Ю. Рибчинський / В. Івасюк не вказано       54497
 У Карпатах ходить осінь А. Фартушняк / Л. Дутковський не вказано    8466
 Фортуна М. Ткач / О. Осадчий не вказано     2401
 Хай щастить! В. Крищенко / І. Поклад не вказано 4   12570
 Чекай невідомий / невідомий Червона Рута    35618
 Червона рута
 (символ української естрадної пісні)
В. Івасюк / В. Івасюк не вказано 4    451379
 Червона рута *
 (символ української естрадної пісні)
В. Івасюк / В. Івасюк не вказано 4   158316
 Черемшина М. Юрійчук / В. Михайлюк не вказано 4      323431
 Черешневий гай Б. Стельмах / Л. Дутковський не вказано      3804
 Чому бентежно
 (музика із кінофільму "Хресний батько")
/ Ніно Рота не вказано     7485
 Чуєш, мамо М. Ткач / О. Злотник не вказано       49840
 Я - твоє крило Р. Кудлик / В. Івасюк не вказано 4     11240
 Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.      
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл!
Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!


Дані додано:  06.04.2003
Відредаґовано: 27.08.2022
Переглядів: 96625



  Виправлення та доповнення     ПРАВИЛА!     ДЕ СКАЧАТИ mp3 ?!
[cховати]
32. віта (гість) 08.10.2011 19:47    
Хотіла зіграти пісню "Мальви", але нема нот.Допоможіть знайти.
0/0

31. gosha (користувач) 06.12.2010 19:09    
Всім привіт! В мене є червона рута, водограй, та ін. але не знаю як загрузити.
0/0

30. Олександр (гість) 17.11.2010 09:16    
Пісня "обична історія" тут
http://music.tonnel.ru/index.php?l=music&alb=18701
0/0

29. Олександр (користувач) 13.11.2010 23:04    
Пишу вперше і теж розшукую мінус "Обычная история"
Ротару С.М. Може хтось допоможе, буду дуже вдячний.
0/0

28. Олександр (користувач) 16.07.2010 14:24    
http://www.piter.fm/artist/софия_ротару
0/0

27. Олександр (гість) 04.02.2010 13:42    
http://donbass56mp3.narod.ru/rotarupesni.html
0/0

26. Олександр (гість) 08.12.2009 11:32    
Чи не чули Ви пісню у виконанні Софії "Хай щастить" в основному її виконував В. Зінкевич, але я колись дуже давно (десь у 80-х) ще зовсім малим бачив кліп С. Ротару з виконанням цієї пісні. І у жодному альбомі Ротару не зустрічав її.
0/0

25. Олександр (гість) 08.12.2009 11:02    
Пісню "Білі нарциси" сл. В. Крищенка муз Г.Татарченка теж виконувала
0/0

24. Олександр (гість) 07.12.2009 15:07    
Пісню "Запроси мене у сни" сл. Б Стельмаха, муз В. Івасюка теж виконувала
0/0

23. Олександр (гість) 03.12.2009 09:23    
Тут її пісні:
http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=36269
http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=36276
http://music.tonnel.ru/?l=music&alb=27227
0/0

22. Танська І.Є. (гість) 29.10.2009 10:39    
Софія Михайловна приїдьте до Віннниці!
0/0

21. Бодя (гість) 23.05.2009 01:28    
Скажіть де знайти Водограй мінус без бек-вокалу???????
0/0

20. Михайло (гість) 17.04.2009 18:24    
15. Грицько (гість) 18.11.2008 22:25

не кажіть так про людину яка дала потужний поштовх до розвитку не тільки української естради а й взагаллі української культури
0/0

19. Олександр (користувач) 13.04.2009 10:46    
Пісню "ЧЕРЕШНЕВИЙ ГАЙ" на сл. Б. Стельмаха, на муз Л. Дутківського теж виконувала
0/0

18. lyka (гість) 06.03.2009 16:31    
Дуже прошу, допоможіть знайти фонограму пісні Пісня буде поміж нас ,власне ,саму фонограму без бек вокалу!!!
0/0

17. Яків (гість) 21.02.2009 13:49    
шукаю фонограму червоної рути
0/0

16. Олександр (користувач) 29.12.2008 09:52    
Пісню "Водограй" муз.сл. В. Івасюка теж виконувала
0/0

15. Грицько (гість) 18.11.2008 22:25    
Продажна співачка, яка вже давно перестала бути українкою. За гроші можна продати все - навіть своїх найближчих друзів-композиторів. На її місці повинна була бути Олена Кузнєцова, але так було партії потрібно...
0/0

14. Олександр (гість) 17.09.2008 12:06    
Чому не показують ці музфільми на телебаченні?
0/0

13. Ната (гість) 21.05.2008 13:54    
І мені треба ту пісню- " Обніму тебе , пригорну тебе , притулюсь, як дитя" Дуже треба! Капєц просто! Поможете
????7
0/0

12. галина (гість) 06.04.2008 12:37    
Я ХОЧУ ЗАКАЧАТИ ПЫСНЮ "КРАЙ МІЙ РІДНИЙ КРАЙ"але незнаю як у вас тут так незрозуміло!
0/0

11. Nino (гість) 20.02.2008 18:30    
Привіт!
Допоможіть будьласка знайти пісню Софії Ротару
"Балада о матери",
там є такі слова:
"...Алексей, Алёшенька синок, словно син её услишать мог. Син рванулся из траншеи в бой, встала мать закрьіть его собой...".
Дякую!

0/0

10. dj rys (гість) 20.02.2008 13:59    
я неможу знайти музику до пісні одна калина за вікном.допоможіть будласка буду вдячний.
0/0

9. Юрій (гість) 23.01.2008 16:46    
Допоможіть знайти фонограму=Сизокрилий птах= в форматі MIDI
0/0

8. Оленка (гість) 25.03.2007 12:54    
Друзі дякую за Жовтий лист,вельми велими вдячна.
0/0

7. Віталік (гість) 19.02.2007 15:52    
Зрадниця , попсовиха навіть на похорон Івасюка не приїхала ,Іди цілуй свогобаскова
0/0

6. Оксана (гість) 27.11.2006 12:10    
Привіт! Хотілося б знайти слова пісні "Хай щастить Вам, люди добрі"
0/0

5. ОЛЯ (гість) 07.08.2006 14:51    
Всім Привіт!!Була б дуже вдячна як хто зміг надіслати пісню "Жовтий лист" у виконанні Софії Ротару. Дякую!
0/0

4. Наталя (гість) 01.05.2006 13:50    
Всім привіт! Я вже незнаю де звернутися, дуже довго шукаю пісню Ротару з отакими словами :" Обніму тебе , пригорну тебе , притулюсь, як дитя...", точної назви незнаю, але дуже треба. всім хто шось знає про неї, прошу прислати. ДЯКУЮ!
0/0

3. маус (гість) 05.11.2005 17:36    
ай-ай-ай...автор музыки "Черемшини" Ваасиль Михайлюк!исправте ошибочкуНе стоит забывать своих героев.

webmaster: дякую, виправлено.
0/0

2. Tarzan (гість) 05.03.2005 17:15    
Не могу найти текст песни, в которой "...Це моя земля, це твоя земля неповторна і єдина...", "Доброго ранку, моя Україно". Помогите, плз. Киньте ссылку или текст сюда. Спасибо.
0/0

1. Seriy (гість) 13.11.2004 22:12    
Я хотiв би послухати remix пiснi Червона рута, але не можу знайти. Пiсня просто чудова
0/0



  Адреса цієї сторінки: https://www.pisni.org.ua/persons/99.html

 ВХІД
Е-мейл: 
Пароль: 
  Забули пароль?
  
  ПІДПИШІТЬСЯ! ГРУПИ У СОЦМЕРЕЖАХ
FB