Творчість гурту САД цілком справедливо можна визначити афоризмом – "Heavy metal - в кожну хату!", який музиканти прагнуть послідовно втілювати в життя за кращими традиціями класичного року. Композиції, у яких використовуються як тексти власних творів так і вірші визнаних майстрів поетичного жанру, виконуються на російській і українській мовах і відрізняються майстерністю та професіоналізмом.
Сергій Решетник - гітара, акустична гітара, вокал;
Андрій Дроздов - бас-гітара, клавіши, вокал;
Павло Зубков - барабани;
Вячеслав Ільїн – бек-вокал, директор гурту.
Володимир Умаров – звукорежисура;
Олена Довгаль – фоторепортер;
Оксана Лагутєєва – менеджмент, веб-дизайн.
Гурт САД створено у вересні 1982 року як самодіяльний музичний колектив одного з палаців культури м. Дніпропетровська. Всі учасники гурту, поза основним місцем роботи, у вільний час обслуговували культурні заходи ПК, і через те мали можливість неофіційно займатися музикою під його дахом, а точніше – у підвалі.
Через рік, створивши стартовий репертуарний потенціал, гурт здійснює спробу набути професійного статусу, працюючи в різноманітних держкультзакладах в якості музичного колективу по обслуговуванню вечорів відпочинку молоді. Однак, безкомпромісна боротьба із чиновниками з управління культурою за право на вільну творчість, змушує учасників гурту влітку 1985 року відмовитись від спроб розвитку в цьому напрямку та перейти до безпосередньої реалізації мети створення гурту – рок-музики. Фактично це означало - свідоме занурювання у underground через безробіття, тобто напівлегальний спосіб життя в умовах режимного міста та ризик бути позбавленими волі за "дармоїдство".
Дворічне самозаточення змінилось періодом, який можна охарактеризувати як період активної суспільно-музичної діяльності гурту - САД приймає дійову участь в спробі створення у Дніпропетровську міського рок-клубу та обласної рок-асоціації, бере участь в рок-фестивалях та акціях, виступає з благодійними концертами. Поява інформації про гурт в ЗМІ давала надію на швидку "розкрутку" та широку відомість. Не змусили на себе чекати й пропозиції різних обласних філармоній неосяжного СРСР, що відчиняли шлях до зоряної радянської естради... Однак, накопичений роками негативний досвід взаємовідношень з радянською бюрократичною машиною, а також творче відчуття змушували САД зробити свій єдиний вірний вибір – вибір "голодної свободи".
Подальшу долю САДу визначив період розпаду СРСР, поглибивши underground, на протязі якого відбулися дві "клінічні смерті", що призвели до виходу з команди перспективних музикантів, болючу переоцінку досягнутих результатів тими, хто "вижив" та, як закономірний наслідок, зміну складу гурту і народження нових творчих ідей.
З грудня 1994 року гурт САД є незалежним професійним музичним колективом (ТОВ "Група САД"). А з 1997р., переїхавши до Києва, продовжує боротьбу за право на вільну творчість, знаходячись в умовах фактичної відсутності шоу-бізнесу в Україні.
В своїй творчості учасники гурту дотримуються напрямку HARD-ROCK та прагнуть наслідувати його найкращі традиції. Композиції виконуються українською та російською мовами, як на власні тексти, так і на твори Д.Андрєєва, К.Бальмонта, Шарля Бодлєра, М.Волошина, Генрі Лонгфело, А. Нуваса, Л. Українки, Мігеля де Унамуно, Т.Шевченка, та інших.
Дискографія:
альбом "ТРАНСМУТАТОР" – 2001р. (м. Київ);
альбома "Доле, де ти?! АКУСТИКА" - 2004 р. (м. Київ);
альбом СЕРЫЙ "Дворовая песня" – 2006 р. (м. Дніпропетровськ);
подвійний альбом "Доле, де ти?! Живой звук" на вірші Т. Шевченка - 2007 р. (м. Київ)
Аби побачити пояснення малюнків у колонці "Файли", підведіть курсор мишки до малюнка.
Не знайшли пісні, але самі маєте текст чи аудіо? Додавайте її сюди або надсилайте на емейл! Таким чином ви долучитеся до розвитку сайту та поділитеся улюбленим текстом з іншими!
Дані ввела:Катруся03.07.2005 Відредаґовано:02.11.2009 Переглядів:10595
9. oleksandra04.03.2012 18:02 а Заповіт...?...
...мінусовку би ще..
0/0
8. Abiturient (член клубу) 14.03.2011 19:51 Їхня розсилка на ел.скриньки (на яку не підписувався - з якогось сайту собі базу, вочевидь, взяли, тож розцінюю їхню розсилку спамом) на рос.мові!
Сторінка у соц.мережі Вконтакті теж російськомовна...
ПС: Мені музика їхніх пісень на сл. Шевченка не подобається. Наші молоді львівські гурти цікавішу музику на ті ж слова Шевченка пишуть. Ну але на кожен товар свій покупець...
6. keris (користувач) 02.04.2009 02:15 Потрапив на концерт гурту, що відбувся в музеї Лесі Українки 27 березня(Київ). Враження/+/!
Шкода не вдалось почути їх у Києво-Могилянській Академії, того вечора вони полоскотали нерви Шевченківською поезією під "Хард - роковим соусом"! Чув як це звучить на Уніж – фест. Та акустика теж вражає. Останній акорд першої пісні і, у Сергія на гітарі рветься струна .Друга пісня - якось непереконливо, гітара не строїла з басом і сопілкою, але від 3 до останньої, всі пролунали на одному подиху! Приміщення - велика кімната, і можна було навіть побачити які акорди в піснях, чим я і скористався. Викладаю свій варіант. Сподіваюсь почув і побачив вірно. Бажаю всім успіхів!
Вступ: Em_H7/4 - 8р
Em Am Em
1-й Тече вода з під явора
H7/4 Em
Яром на долину
Em Am Em
Пишається над водою
D G
Червона калина
D G
Пишається калинонька
D H7/4
Явір молодіє
Em Am
А кругом їх верболози
C H7/4
Й лози зеленіють
Am C
А кругом їх верболози
H7/4
Й лози зеле-
Em_H7/4 - 4р
Вступ: ніють
2-й заспів
Програш: C_Em -3р
C_H7/4
3-й заспів
Вступ: Em_H7/4 - 8р
P.S. акорд H7/4 – 221200
Цифри це номери лада, 0-відкрита струна, починати з 6 струни(верхньої)
0/0
5. Меланхолік (гість) 27.08.2008 19:17 До Лесика:
А що тут дивуватися - гурт розпочинав свою творчість на сході України, та ще й в ті часи..
0/0
4. Громовій (користувач) 12.07.2008 19:03 Дуже гарний гурт. Став одним із моїх улюблених.
Тільки не розумію навіщо російські пісні поруч із піснями на вірші Шевченка.
E Am
Тече вода з під явора
E Am
Яром на долину
Dm Am
Пишається над водою
G C
Червона калина
Пишається калинонька
Явір молодіє
А між ними верболози
Йлози зеленіють
...
Наче звучить.
Повний текст У Т.Г. Шевченка в кобзарі
0/0
2. Beaver (гість) 06.05.2006 16:37 САД rules!
САД rules!
Увага! При будь-якому використанні матеріалів сайту обов'язкове посилання (для сайтів - відкрите для пошуковиків гіперпосилання) на "Джерело: проект "Українські пісні" https://www.pisni.org.ua"!